DOMŮ

HISTORIE A TRADICE FIRMY

Tradice firmy Heinich sahá do roku 1929, kdy Johan Bruno Heinich položil základní kameny rodinné firmy, která se dynamicky rozvíjela až do roku 1948, kdy byla její činnost nedobrovolně přerušena po komunistickém puči v tehdejším Československu.

Návrat do rodinné tradice se podařilo až vnukům původního zakladatele a v roce 1990 opět vzniká firma Heinich, která se v roce 1992 opět vrací do původních prostor, výrobních dílen ve Vratimově. Od počátku se věnujeme tradiční řemeslné výrobě nábytku, designu interiéru a exteriéru budov. Pracujeme s různými materiály jako jsou dřevo, ocel a sklo. Důraz klademe především na dřevěný masiv, který je ideálním materiálem pro klasické i moderní interiéry.

V našem ateliéru, který je umístěn v bývalé vodárenské věži s jedinečným výhledem do okolí, vznikají studie a návrhy nových interiérů bytů, soukromých domů, restaurací, hotelů, kanceláří, společenských sálů a spousty dalších komerčních i privátních objektů.

Naše firma nabízí precizní řemeslnou výrobu ve vlastních dílnách, zhotovení návrhů a studií interiérů a nábytku, schodišť, dveří, stropů i podlah, ale i jakoukoli další speciální výrobu z dřevěného masivu.

                           
Výroba - 1 Výroba - 2 Výroba - 3 Výroba - 4 Výroba - 5 Výroba - 6 Výroba - 7 Výroba - 8 Výroba - 9 Výroba - 10 Výroba - 11 Výroba - 12 Výroba - 13 Výroba - 14
ZPĚT
NA TEXT